Zaufali nam

Nasza kancelaria obsługuje wiele instytucji publicznych. W ich gronie są Ośrodki Pomocy Społecznej, państwowe instytuty, urzędy, muzea oraz fundacje.

Do naszego biura zgłaszają się małe i średnie jednostki. Stała współpraca z nami ułatwia tym podmiotom udzielanie zamówień publicznych.

Długotrwale budujemy relacje z Klientem. Gwarantujemy, że wydatkowanie środków publicznych będzie zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.

Umowa została zrealizowana z należytą starannością, bez żadnych zastrzeżeń ze strony Ośrodka. Odpowiedzi na zapytania oraz opinie w zakresie przeprowadzonych spraw były opracowane terminowo, dokładnie i rzetelnie.
Dotychczasowe bardzo dobre doświadczenia pozwalają nam polecić Panią Ilonę Zalewską jako wysokiej klasy eksperta z dziedziny zamówień publicznych, a także osobę rzetelną, sumienną i wszechstronną.

Dyrektor Marek Pawlęga

Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy

10 lat doświadczenia

Pani Ilona posiada szeroką wiedzę z zakresu zamówień publicznych i zapytań ofertowych. Wykazała się indywidualnym podejściem do naszej instytucji i projektów. Przekazała bardzo praktyczne wskazówki w zakresie udzielania zapytań ofertowych. Pani Ilona wykazała się rzetelnością i terminowością w realizacji powierzonych zadań. Dokumentacja projektowa została przygotowana na najwyższym poziomie. Dokumenty uzyskały akceptację grantodawcy.

Ewa Puzdrowska

Head, Education and Society
Fundacja British Council

"Doświadczenie rodzi prawa, nigdy znajomość praw nie poprzedza doświadczenia"

Antoine de Saint-Exupéry

Przewiń do góry