Szkolenia

Szkolenia są ważnym elementem naszej oferty. Prawo zamówień publicznych jest często nowelizowane. Najlepszym sposobem na śledzenie zmian w przepisach prawa jest uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach prowadzonych przez doświadczonych wykładowców.

Od dnia 1 stycznia 2021 roku wchodzi w życie nowa ustawa Prawo zamówień publicznych. Fakt ten stanowi duże wyzwanie dla specjalistów z zakresie prawa zamówień publicznych. Ustawodawca przewidział elektronizację krajowych postępowań. Nasza kancelaria chce pomóc wszystkim zainteresowanym w implementacji nowej ustawy. Szkolenia będą miały formę klasycznego wykładu oraz warsztatów z komputerami, na których uczestnicy będą poznawali procedurę elektronicznego udzielania zamówień publicznych.

Wielu naszych Partnerów zwraca się do nas z zapytaniem o szkolenia spersonalizowane pod kątem udzielania zamówień publicznych w ich jednostce. Odpowiadając na te zapotrzebowanie zaczęliśmy organizować szkolenia z zakresu prawa zamówień publicznych dla Ośrodków Pomocy Społecznej, jednostek zajmujących się bezpieczeństwem i obronnością oraz zamawiających sektorowych.

"Doświadczenie rodzi prawa, nigdy znajomość praw nie poprzedza doświadczenia"

Antoine de Saint-Exupéry

Przewiń do góry